Poznaj nasze wyjątkowe zabiegi na ciało

Niespotykane produkty, wyjątkowy koncept zabiegowy, widoczne efekty…

DETOX

Regenerujący masaż detoksykacyjny specjalnymi „bańkami”. Wydobywa indywidualne piękno, dzięki połączeniu najwyższej jakości 100% naturalnych składników aktywnych z szarotki, bądź ekstraktu perły. Delikatne techniki oddechu i głębokie ruchy masażu odży- wiają ciało i przygotowują do intensywnego, cyrkulacyjnego masażu „bańkami”. To głębo- ki zabieg oczyszczający, który poprawiające krążenie limfatyczne jest skuteczny w walce z cellulitem oraz pozytywnie wpływa na zwiększenie elastyczności skóry. ZDOBYŁ TYTUŁ NAJLEPSZEGO ZABIEGU SPA NA ŚWIECIE !

MASAŻ ANTI-AGING

Wyjątkowy masaż anti-aging wykonywany kijami brzozowymi. Ujędrniający kompleks, składający się w 100% naturalnych składników ujędrniających jak Spilantol, żurawina i kakao, wygładza skórę i natychmiastowo poprawia jej wygląd. Dotyk i bodźce o różnym połączeniu w połączeniu z płynnymi ruchami masażu, rozładowują napięcie i stymulują metabolizm. Rezultatem jest lekkie uczucie, ujędrnienie skóry, i lepszy przepływ limfy.

MASAŻ AROMA

Wyjątkowa kompozycja aromatycznych olejków eterycznych i ekstraktów o działaniu relaksacyjnym wpływają na poprawę samopoczucia Klienta. Stosowana przez terapeutę kombinacja delikatnej techniki masażu z indywidualnie dostosowanymi olejkami lub świecami, gwarantują doświadczenia przez Klienta wyjątkowego uczucia odprężenia. Olej kokosowy, trzy lekkie i naturalne olejki oraz wykonane z wosku pszczelego świece do masażu intensywnie odżywiają skórę.

MASAŻ MIODEM

Stymulujący masaż miodowy, łączy techniki łagodzące i odżywienie, tworząc harmonijny balans. Dobroczynne działanie ciepłego miodu i odżywczy wosk pszczeli zapewniają szczególnie przyjemne uczucie orzeźwienia. Masaż miodem wspomaga krążenie krwi i eliminuje napięcie.

MASAŻ CIEPŁYMI I ZIMNYMI KAMIENIAMI

Rewitalizujący masaż kamieniami pozytywnie wpływa na autonomiczny układ nerwowy – na jednych uspokajająco i równoważąco, a na innych pobudzająco. Korzystanie z ciepłych i zimnych kamieni pozwala na harmonizację i rozproszenie stanu stresu. Wsparty jest drenaż limfatyczny, mięśnie, szczególnie głębokie są rozluźnione, pobudzone jest krążenie krwi , a przemiana materii przyspieszona.

MASAŻ STEMPLAMI

Stymulujący masaż stemplami stymuluje aktywację metabolizmu i układu odpornościowego zwiększając elastyczność skóry. Masaz stemplami, to kombinacja krótkich bodźców termicznych z szybkimi uciskami, delikatne koliste ruchy z głębokimi intensywnymi. Masaż stemplami dzięki różnym technikom i sile nacisku dostosowujemy do oczekiwań naszego gościa. Doskonały relaks i harmonia ciała i umysłu.

MASKI / BODY WRAP

Wrappy w połączeniu z wysoce skutecznymi produktami do pielęgnacji obszarów problemowych takich jak uda i pośladki pozwalają osiągnąć efekt pożądanej sylwetki i jędrnej skóry. Wyjątkowa technika okładów na ciało i owijanie specjalną folią sprzyja oczyszczaniu tkanek, a także zwiększa ich wytrzymałość, dlatego ciało jest utrzymane w doskonałej formie. Przyjemny efekt ciepła potęguje odżywcze działanie bogatego w składniki kremu do ciała i indywidualnie dobranego dla każdego klienta olejku do masażu.

RYTUAŁ DŁONI I STÓP

Zawierający witaminę E i olejek migdałowy, krem do masażu, intensywnie nawilżają i odżywiają skórę chroniąc ją przed codziennym stresem. Zabieg kończony jest odżywczą kąpielą.

KĄPIELE

Kąpiele relaksacyjne wspomagają poprawę krążenia i działają odprężająco, powodując dobre samopoczucie. Kąpiel z indywidualnie dopasowanymi do potrzeb klienta olejem hipoalergicznym, może być dodatkowo udoskonalona aromatycznym olejkiem do masażu (efekt anti-aging) lub serwatkę (odżywienie, nawilżenie, działanie antycellulitowe). Połączenie wszystkich składników stosujemy podczas wyjątkowego rytuału „kąpieli Kleopatry”. Efekt kąpieli możemy dodatkowo wzbogacić dodając do niej suszone płatki storczyków lub róż.

MASAŻ TWARZY

Delikatny masaż twarzy wspomagający regenerację skóry. Połączenie terapeutycznej techniki masażu z profesjonalnym kremem do masażu twarzy, który zawiera olej arganowy i ekstrakt z granatu, skóra twarzy jest rozluźniona i zregenerowana. Orzeźwiająca maska na zakończenie, zapewnia większy blask.